Specialisté na trestní právo

V OBLASTI TRESTNÍHO PRÁVA DOPORUČÍME KOMPLETNÍCH SLUŽEB.

Je čas na spravedlnost

ZASTOUPENÍ V TRESNÍM ŘÍZENÍ

Kompletní zastupování v trestním řízení(Obhajoba v trestním řízení), Obhajoba obžalovaného v trestním řízení, Podmíněné zastavení trestního stíhání, Přítomnost advokáta při podání vysvětlení, Přítomnost obhájce při výslechu obviněného a svědka, Zastoupení poškozeného v trestním řízení.

SAMOSTATNÉ ÚKONY V TRESTNÍM ŘÍZENÍ

Návrh na obnovu řízení, Návštěva ve vězení, Odpor proti trestnímu příkazu, Odvolání k odvolacímu soudu, Stížnost proti usnesení o zahájení trestního stíhání, Stížnost proti vzetí do vazby, Žádost o odklad vzetí do vazby, Žádost o podmíněné propuštění a podmíněné upuštění od výkonu trestu.

TRESTNÉ ČINY  KTERÉ ŘEŠÍME

Legalizace z výnosu z trestné činnosti, Maření výkonu úředního rozhodnutí, Neodvedení daně, pojistného na sociální zabezpečením, Podvod, pojistný podvod, dotační podvod, Zkrácení daně, Poplatku a podobné povinné platby, Zpronevěra, Znásilnění, Útisk, Poškození cizích práv.

PROČ ADVOKÁTY OD DV-PARTNERS?

specializujeme se na trestní právo 

CHRÁNÍME VÁS PŘED VYSOKÝM TRESTEM!

Díky 52 prověřených advokátům, kteří s námi spolupracují, Vám zajistíme ten nejlepší právní servis, ať již jste v postavení osoby, proti níž bylo zahájeno trestní stíhání nebo jste se stal obětí trestného činu. Vybereme pro Vás toho správného advokáta, který Vám zajistí tu nejlepší právní ochranu. Ve spolupráci se soudními znalci zajistíme zpracování potřebných znaleckých posudků.

CHRÁNÍME VAŠÍ BUDOUCNOST!

Pokud je proti Vám vedeno trestní řízení, pak i tehdy pokud se cítíte nevinní, potřebujete dobrého advokáta. Trestní právo je náročná právní disciplína, které se nevěnuje mnoho advokátů. Přesto je to zcela zásadní a na životy lidí může mít obrovský vliv. Vzhledem k tomu je výběr advokáta, který má v trestním právu bohaté praktické zkušenosti a díky nim Vám zajistí potřebnou ochranu a dohlédne na zákonnost postupu orgánů činných v trestním řízení, je zcela zásadní.

Nečekejte. Ozvěte se. 

Vyplňte všechny potřebné údaje, přiložte dokument a my se vám ozveme do 24 hodin.

Váš spolehlivý DV & Partners 

Jsme připraveni uskutečnit Vaše vize. Získáte nadhled a praktická řešení. S naší podporou Vám to půjde lépe. Získáte strategického partnera.